Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Rozgrywki młodych adeptów futbolu

2019-06-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Rozgrywki młodych adeptów futbolu
Rozgrywki młodych adeptów futbolu

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. zorganizował turniej Koźmin Cup 2019. Rozgrywki toczyły się w trzech kategoriach.

 


Koźmiński turniej przyciągnął ponad 200 młodych adeptów futbolu, którzy rywalizowali w kategoriach skrzatów (2012 i młodsi), żaków (2010 i młodsi) oraz orlików (2008 i młodsi).

W najmłodszej kategorii walczyło pięć drużyn. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że pierwsze miejsce zajął team GKS-u Jaraczewo. Na kolejnych pozycjach uplasowały się Antonio Jarocin, Pionier Baranów, GOS Koźmin Wlkp. i Wisła Borek.

W żakach rywalizowało osiem ekip. Triumfował Maraton Czajków, wyprzedzając GKS Jaraczewo, Zjednoczonych Pudliszki, LKS Gołuchów, Wisłę Borek, Pioniera Baranów, GOS Koźmin Wlkp. II i GOS Koźmin Wlkp. I.

W kategorii orlików najlepszy był pierwszy zespół Astry Krotoszyn. Kolejne miejsca zajęły GOS Koźmin Wlkp. I, LKS Gołuchów, Orzeł Mroczeń, GOS Koźmin Wlkp. III, Astra Krotoszyn II i GOS Koźmin Wlkp. II.

W każdej kategorii organizatorzy wyróżnili najlepszego zawodnika i bramkarza oraz króla strzelców. Ponadto każdy z trenerów wskazał na jednego gracza swojej drużyny, który szczególnie wyróżnił się podczas turnieju.

(LENA)

FOT. GOS Koźmin Wlkp.

Sorry, there are no polls available at the moment.
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla