Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Rywalizacja o Puchar Burmistrza

2017-11-29
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Rywalizacja o Puchar Burmistrza
Rywalizacja o Puchar Burmistrza

18 listopada w sali Zespołu Szkół w Zdunach, z okazji Święta Niepodległości, odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza. Do rywalizacji przystąpiło 64 zawodników i zawodniczek z całego woj. wielkopolskiego.

 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Impuls. Tenisiści rywalizowali w pięciu kategoriach. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali Alina Wilk (prezes Impulsu) oraz Eugeniusz Koczorowski (sędzia główny).

Najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach otrzymały puchary, a za zajęcie miejsc 1-6 wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez gminę Zduny.

W kategorii dziewcząt z roczników 2006 i młodszych drugie miejsce zajęła Katarzyna Roszczak z Impulsu. W tej samej grupie wiekowej chłopców całe podium należało do zawodników z naszego powiatu. Triumfował Antoni Frąckowiak (LKS Spółdzielca Kobylin), przed Mikołajem Nowakowskim (LZS Roszki) i Mikołajem Zydorczykiem (UKS Impuls Zduny).

Wśród dziewcząt z roczników 1999-2005 na podium stanęły zawodniczki Impulsu Zduny – Katarzyna Swora, Weronika Połczyńska i Olga Zydorczyk. W tej grupie wiekowej chłopców najlepszy okazał się Mateusz Staniewski (UKS Impuls Zduny), a trzeci był jego klubowy kolega – Wiktor Malec.

W kategorii open na trzecim miejscu uplasowała się Klaudia Wachowiak (LKS Spółdzielca Kobylin). Najmłodszą zawodniczką turnieju była Natasza Kurzawska (UKS Impuls Zduny), a nestorem zawodów – Tadeusz Radajewski (KS Krotosz).

(ANKA)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...