Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Rywalizacja o Puchar Burmistrza

2017-11-29
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Rywalizacja o Puchar Burmistrza
Rywalizacja o Puchar Burmistrza

18 listopada w sali Zespołu Szkół w Zdunach, z okazji Święta Niepodległości, odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza. Do rywalizacji przystąpiło 64 zawodników i zawodniczek z całego woj. wielkopolskiego.

 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Impuls. Tenisiści rywalizowali w pięciu kategoriach. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali Alina Wilk (prezes Impulsu) oraz Eugeniusz Koczorowski (sędzia główny).

Najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach otrzymały puchary, a za zajęcie miejsc 1-6 wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez gminę Zduny.

W kategorii dziewcząt z roczników 2006 i młodszych drugie miejsce zajęła Katarzyna Roszczak z Impulsu. W tej samej grupie wiekowej chłopców całe podium należało do zawodników z naszego powiatu. Triumfował Antoni Frąckowiak (LKS Spółdzielca Kobylin), przed Mikołajem Nowakowskim (LZS Roszki) i Mikołajem Zydorczykiem (UKS Impuls Zduny).

Wśród dziewcząt z roczników 1999-2005 na podium stanęły zawodniczki Impulsu Zduny – Katarzyna Swora, Weronika Połczyńska i Olga Zydorczyk. W tej grupie wiekowej chłopców najlepszy okazał się Mateusz Staniewski (UKS Impuls Zduny), a trzeci był jego klubowy kolega – Wiktor Malec.

W kategorii open na trzecim miejscu uplasowała się Klaudia Wachowiak (LKS Spółdzielca Kobylin). Najmłodszą zawodniczką turnieju była Natasza Kurzawska (UKS Impuls Zduny), a nestorem zawodów – Tadeusz Radajewski (KS Krotosz).

(ANKA)

Gościniec
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...