Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Spotkanie starych znajomych

2018-05-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Spotkanie starych znajomych
Spotkanie starych znajomych

W sobotę Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zagrał na wyjeździe z LKS-em Gołuchów. Przez godzinę gry utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale potem miejscowi włączyli piąty bieg i zaaplikowali koźminianom cztery gole.

 

W teamie z Gołuchowa występuje kilku byłych graczy Białego Orła. W podstawowym składzie grają S. Gałczyński, J. Szymkowiak, I. Skowron czy K. Czabański. A szkoleniowcem LKS-u jest Maciej Dolata, były trener Orłów. Było to więc spotkanie starych znajomych. Ale o sentymentach nie było mowy. I choć długo utrzymywał się bezbramkowy rezultat, to ostatnie pół godziny było w wykonaniu gospodarzy piorunujące.

Koźminianie nieźle zagrali w pierwszej odsłonie, ale sposobu na gołuchowskiego bramkarza nie znaleźli. Im dłużej trwało spotkanie, tym większa stawała się przewaga miejscowych.

Wynik meczu w 61. minucie otworzył Krystian Benuszak, który otrzymał podanie z prawej strony boiska i technicznym strzałem pokonał Patryka Szulca. Drugą bramkę zdobył Paweł Stempień, wykorzystując dośrodkowanie z lewej strony. Na 3:0 podwyższył Patryk Cierniewski, który najszybciej dobiegł do piłki odbitej przez golkipera na słupek i z najbliższej odległości wpakował ją do siatki. Rezultat spotkania ustalił Benuszak, który po minięciu dwóch obrońców skierował piłkę do bramki.

(GRZELO)

 

LKS Gołuchów – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 4:0 (0:0)

BRAMKI: 1:0 – Krystian Benuszak (61’), 2:0 – Paweł Stempień (67’), 3:0 – Patryk Cierniewski (73’), 4:0 – Krystian Benuszak (85’)

BIAŁY ORZEŁ: P. Szulc – Juskowiak, Konopka (35’ M. Leoniak), Kaczmarek, Maciejewski – Wosiek, A. Leoniak (85’ Kaczyński), Błażejczak, Kamiński, Jędrkowiak – Miedziński (80’ Konradowski)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...