Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Trzy medale dla Ceramika

2019-04-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Trzy medale dla Ceramika
Trzy medale dla Ceramika

W trakcie zawodów II Pucharu Polski Kadetów w Zapasach w Stylu Wolnym można było wywalczyć kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w tym roku odbędzie się w województwie świętokrzyskim. W imprezie w Komornikach startowali zawodnicy LKS Ceramik Krotoszyn.

 

Do rywalizacji przystąpiło 350 zapaśników z 60 klubów. W tym gronie znalazła się 16-osobowa ekipa Ceramika. Trzech krotoszyńskich zapaśników stanęło na podium. Artur Gibasiewicz zdobył złoto w kat. 71 kg. W tej samej kategorii trzecie miejsce zajął Bartosz Kaźmierczak, a w kat. 45 kg drugi był Kacper Nowak.

Blisko podium byli Agnieszka Lis, Magdalena Namyślak i Dominik Palczewski, ale przegrali pojedynki o brąz i musieli zadowolić się piątą lokatą. W zawodach startowali także Narina Jędrulak (16. miejsce w kat. 53 kg), Maciej Kosmalski (16. miejsce w kat. 60 kg), Gracjan Wieczorek (16. miejsce w kat. 65 kg), Dawid Jankowski (7. miejsce w kat. 80 kg), Bartosz Stodolny (10. miejsce w kat. 80 kg), Robert Jaśniak (12. miejsce w kat. 80 kg), Damian Rosiewicz (20. miejsce w kat. 80 kg), Oskar Stefański (9. miejsce w kat. 92 kg), Maciej Sobański (12. miejsce w kat. 92 kg) i Jakub Gorzelanny (10. miejsce w kat. 110 kg).

W klasyfikacji drużynowej Ceramik zajął pierwszą pozycję, wyprzedzając Stal Rzeszów i AKS Białogard.

(GRZELO)

Ankieta

Co myślisz o planowanym strajku nauczycieli i ich żądaniach?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Intermarche
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla