Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Turniej dla miłośników gry FIFA

2019-05-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Turniej dla miłośników gry...
Turniej dla miłośników gry FIFA

W niedzielę, 2 czerwca, o godzinie 11.00 w sali Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury rozpocznie się trzeci turniej PlayStation FIFA KLF CUP 2vs2. Organizatorem wydarzenia jest Krystian Jankowski, we współpracy z Krotoszyńską Ligą FIFA.

 

To już trzecia edycja zawodów o nazwie KLF CUP. – Dwie poprzednie, organizowane przez nas imprezy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W pierwszej rywalizowano indywidualnie, a w drugiej w parach. Stwierdziliśmy, że zmagania duetów dały uczestnikom wiele frajdy, dlatego zostaliśmy przy tej opcji. Czekamy na zgłoszenia 16 par, które podzielone zostaną na cztery grupy – mówi K. Jankowski.

Turniej rozgrywany będzie na czterech stanowiskach, a finały na dużym ekranie. Wpisowe od pary wynosi 40 zł. – Już teraz chciałbym podziękować Krotoszyńskiemu Ośrodkowi Kultury za udostępnienie miejsca do rywalizacji oraz wszystkim partnerom zaangażowanym w projekt – SPAWPOL, ADI, Beta Kierakowicz, MINAR, Ferrum, Petra i Wielkopolskiej Gazecie Lokalnej KROTOSZYN – dodaje K. Jankowski.

(GRZELO)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Robstal
Blending
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
Matyla
M-partner