Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Wojno
Duży baner na środku

Wygraj bilet na Kabaret JURKI!

2019-10-31
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Wygraj bilet na Kabaret...
Wygraj bilet na Kabaret JURKI!

1 grudnia o godz. 20.00 w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie wystąpi Kabaret JURKI. A my mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

 

Co zrobić, by zdobyć zaproszenie? Wystarczy jednym zdaniem odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chciałbym / chciałabym obejrzeć na żywo Kabaret JURKI? Swoje odpowiedzi wysyłajcie do 7 listopada na adres mailowy: redakcja@glokalna.pl. Spośród nich wybierzemy trzy – naszym zdaniem – najbardziej kreatywne i ich autorzy otrzymają podwójne bilety na występ kabaretu w naszym mieście! Zwycięzców poinformujemy mailowo 8 listopada, do godziny 12.00.

W Krotoszynie Kabaret JURKI zaprezentuje nowy program „Last minute”. Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi… Tik tak, tik tak…

Bilety na Kabaret Jurki można nabyć w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury oraz na stronach internetowych: www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl. Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel. 608 785 994.

(ANKA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner