Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Zacięty mecz z Tulisą

2019-05-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Zacięty mecz z Tulisą
Zacięty mecz z Tulisą

Kolejną porażkę zanotował zespół Białego Orła Koźmin Wielkopolski. Na własnym terenie podopieczni trenera Adama Zielińskiego ulegli Tulisii Tuliszków 2:3. Miejscowi od 55. minuty grali w dziesiątkę, ponieważ za dwie żółte kartki boisko musiał opuścić Patryk Bierła.

 

Tulisia objęła prowadzenie już w 5. minucie spotkania. Po złym wybiciu koźmińskich defensorów na listę strzelców wpisał się Szymon Matuszak. Pod koniec pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Marcin Kaczmarek, wykorzystując rzut karny, wywalczony przez Fabiana Wośka.

W 60. minucie gola strzelił F. Wosiek. Skrzydłowy zszedł do środka i z dystansu uderzył nie do obrony. Bliski trafienia był jeszcze T. Miedziński, lecz piłka po jego strzale trafiła w słupek.

W 65. minucie koźmińskiego bramkarza pokonał uderzeniem z dystansu Patryk Janicki. Wynik meczu ustalił Adam Pacholski, który umieścił piłkę w siatce tuż przy słupku, nie dając szans na skuteczną interwencję Maciejowi Konradowskiemu.

(GRZELO)

 

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Tulisia Tuliszków 2:3 (1:1)

BRAMKI: 0:1 – Szymon Matuszak (5’), 1:1 – Marcin Kaczmarek (44’ karny), 2:1 – Fabian Wosiek (60’), 2:2 – Patryk Janicki (65’), 2:3 – Adam Pacholski (76’)

BIAŁY ORZEŁ: Konradowski – Kaczmarek, Ratajczyk (74’ Dyndas), Maciejewski, Kamiński (81’ Kubot), M. Szulc, Wosiek, Lis, Jagodziński (81’ Roszczak), T. Miedziński (64’ Skowroński), Bierła

Loading ... Loading ...
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Lesniczowka
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Ideal Okna
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Korona
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla