Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Zapraszamy na koncert charytatywny!

2017-10-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Zapraszamy na koncert charytatywny!
Zapraszamy na koncert charytatywny!

W najbliższą niedzielę, tj. 15 października, w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie odbędzie się koncert charytatywny z udziałem zespołów działających w parafiach dekanatu krotoszyńskiego. Początek o godzinie 15.00.

 

Koncert uświetni obchody XVII Dnia Papieskiego w Polsce oraz Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. W trakcie imprezy zbierane będą środki finansowe na zakup materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych dla Zakładu Opieki Paliatywnej SP ZOZ w Krotoszynie.

Koncert stanowić będzie połączenie nauki św. Jana Pawła II z przesłaniem tego dnia poprzez hasło „Idźmy naprzód z nadzieją”.

Organizatorami są Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej, Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie, Krotoszyński Ośrodek Kultury, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II wraz ze szkolnymi klubami wolontariuszy, współpracującymi z CWZK i szkolnymi klubami wolontariuszy Caritas w Krotoszynie.

Akcję można wesprzeć poprzez obecność na koncercie, jak również dobrowolną wpłatą do 15 grudnia na konto w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie – nr 88 8410 0003 0001 4788 2000 0001, z dopiskiem „Hospicjum – 2017”.

(ANKA)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...