Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Konstal garaże

50 łóżek dla pacjentów z koronawirusem

2020-10-20
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Zdrowie
  6. /
  7. 50 łóżek dla pacjentów...
50 łóżek dla pacjentów z koronawirusem
Dobry Dietetyk

Zgodnie z decyzją wojewody wielkopolskiego od 19 października krotoszyński szpital zobowiązany został do realizacji świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 poprzez zapewnienie 50 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

 

– W chwili obecnej SPZOZ w Krotoszynie gotowy jest na przyjęcie takich chorych, na zwiększonych strefach czerwonych szpitala przy ul. Mickiewicza – napisano w komunikacie SPZOZ.

Szpital poinformował też, że mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej w powiecie nadal udziela świadczeń medycznych na wszystkich swoich oddziałach w zakresie: chirurgii i ortopedii, chorób wewnętrznych, ginekologii i położnictwa, chorób dziecięcych, neonatologii, onkologii, rehabilitacji, intensywnej terapii, medycyny ratunkowej.

(ANKA)

FOT. SPZOZ Krotoszyn

Comments are closed

YouTube

Nekrolog
Archiwum
BHP RABENDA
Motosdodoła
FakturaXL.pl
MATYLA
MAYOR INK
Dietetyk Kaźmierczak
Agencja Reklamowa GL
Jarmużek
KOK