Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Nowy rozdział w nowej siedzibie

2021-06-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Zdrowie
  4. /
  5. Nowy rozdział w nowej...
Nowy rozdział w nowej siedzibie
LOMBARD SMOK

Firma Active Zone zmieniła swoją siedzibę. W wachlarzu zajęć pojawiły się też nowe atrakcyjne pozycje.

 

 

Dotychczasowa siedziba Active Zone mieściła się przy ul. Kościuszki w Krotoszynie. Teraz firma zmieniła lokalizację i znajduje się przy ul. Zamkowy Folwark 5. To jednak nie koniec zmian. Active Zone wychodzi naprzeciw swoim klientom, oferując szeroką gamę zajęć, w której każdy znajdzie coś dla siebie, jak i dla swoich najbliższych.

Bardzo ciekawie prezentuje się oferta Active Zone skierowana do najmłodszych. Prowadzone są m.in. treningi ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży, które odbywają się w dwóch grupach wiekowych – od 5 do 9 lat oraz od 10 do 15 lat. Dostępne są też treningi funkcjonalne z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, które mogą być potrzebne naszym pociechom, szczególnie po tak długim czasie nauczania zdalnego. Ciekawą opcją jest crossfit dla dzieci i młodzieży.

Co ważne, zajęcia odbywają się w małych grupach (8-10 osób) i obejmują szkolenia z zakresu podnoszenia ciężarów, jak i gimnastyki. Na uczestników czekają treningi-niespodzianki, które będą prowadzone przez najwyższej klasy zawodników i trenerów.

Atrakcyjnie zapowiada się też oferta skierowana do kobiet, w której znaleźć można: booty building – brazylijskie pośladki, STEP, trening obwodowy W45, czy tabatę (płaski brzuch). Oczywiście można też zapisać się na treningi personalne albo na indywidualne treningi sztuk walki.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud