2. /
  4. /
  5. Paczków katem Piasta
Vidia film tekst

Po wysokiej porażce w poprzedniej kolejce piłkarze Astry Krotoszyn zdołali się odbudować i wywalczyli komplet punktów w pojedynku z Piastem Czekanów na własnym terenie. Podopieczni Krzysztofa Wewióra wygrali 3:1, a wszystkie gole dla miejscowych strzelił Jędrzej Paczków.

W 39. minucie wynik spotkania otworzył Jędrzej Paczków, który strzałem głową wpakował futbolówkę do siatki. Bardzo dobrym dośrodkowaniem w tej akcji popisał się Bartosz Stachowiak. Do przerwy rezultat się nie zmienił.

Rosły napastnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców w 52. minucie. Paczków wykorzystał nieporozumienie w szykach obronnych Piasta i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza gości.

Niedługo potem rywale odpowiedzieli trafieniem Łukasza Przybylaka, który zachował się najprzytomniej w zamieszaniu przed polem karnym Astry i nie dał szans na skuteczną interwencję Bartoszowi Jaryszowi.

Wynik spotkania w 69. minucie ustalił niezawodny tego dnia Paczków, kompletując tym samym hat tricka. Zawodnik Astry popisał się technicznym uderzeniem i piłka wylądowała w bramce. Piłkarze Astry zwycięstwo zadedykowali Dariuszowi Reyerowi, któremu życzą szybkiego powrotu do zdrowia.

Astra Krotoszyn – Piast Czekanów 3:1 (1:0)

BRAMKI: 1:0 – Jędrzej Paczków (39’), 2:0 – Jędrzej Paczków (52’), 2:1 – Łukasz Przybylak (54’), 3:1 – Jędrzej Paczków (69’)

ASTRA: Jarysz – Olejnik, Jankowski, Krystek, Polowczyk – Juszczak, Marciniak (75’ Kuszaj), Stachowiak (75’ Piwowar), Budziak – Gmerek, Paczków (88’ Roszczak)