2. /
  4. /
  5. Piast tym razem bez...
ENDORFINA

W niedzielę Piast Kobylin podejmował SKP Słupca w ramach 12. kolejki V ligi. Gospodarze przegrali 0:2.

Goście od początku spotkania przeważali. W 12. minucie gry wynik otworzył Michał Lorencki, pokonując bramkarza Piasta strzałem z dystansu. Chwilę później miejscowi mieli szansę na wyrównanie po rozegraniu rzutu rożnego, jednak w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił jeden z zawodników SKP. Potem bramkarza Słupcy mocnym uderzeniem próbował pokonać Dominik Snela, lecz bez powodzenia.
Na początku drugiej połowy, po rzucie rożnym, piłkę do siatki skierował Daniel Bednarowicz. W dalszej części meczu obie drużyny wykreowały sobie kilka dogodnych sytuacji, ale wynik już się nie zmienił i Piast musiał pogodzić się ze stratą punktów.

PIAST KOBYLIN – SKP SŁUPCA 0:2 (0:1)

0:1 – Michał Lorencki (12)

0:2 – Daniel Bednarowicz (50)

PIAST: Wojtkowiak – A. Kurzawa, Ma. Wachowiak, Mt. Wachowiak, Siecla ( 80′ K. Snela), Smektała, Kokot, Siepa (70′ Pospiech), M. Kurzawa (70′ E. Jędrzejak), D. Snela, Ratajczak