Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
HANDLOWIEC GLK
DAF-MAL

Polon na turnieju w Kaliszu

2018-02-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Polon na turnieju w...
Polon na turnieju w Kaliszu
Zuziak tekst

27 stycznia w Kaliszu odbył się Noworoczny Turniej Siatkówki. Na parkiecie rywalizowały zespoły czteroosobowe dziewcząt i chłopców. Kolejne cenne doświadczenie zdobyli młodzi siatkarze i siatkarki z UKS Polon Krotoszyn.

W hali Zespołu Szkół Samochodowych w Kaliszu walczyło 15 damskich ekip i 12 męskich. UKS Polon zmierzył się z Jantarem Kalisz, UKS Jedynka Poznań, Energetykiem Poznań, Siatkarzem Jarocin i UKS Piątka Turek.

W rozgrywkach dziewcząt podopieczne Katarzyny Bartkowiak uplasowały się na 11. miejscu. W krotoszyńskim zespole zagrały Alicja Góralska, Maria Haszek, Jagoda Pluta, Wiktoria Staszewska i Zuzanna Wachowiak.

W turnieju chłopców rywalizowały dwie drużyny Polona, prowadzone przez Sławomira Chlebowskiego i Macieja Parczyńskiego. UKS Polon I w półfinale przegrał z Jedynką Poznań, a w meczu o trzecie miejsce pokonał Energetyka Poznań. Drugi zespół Polona zakończył zmagania na siódmej pozycji.

W barwach krotoszyńskiego klubu zaprezentowali się Adrian Gromski, Wiktor Mackiewicz, Filip Pinkowski, Tobiasz Florczyk, Jakub Hylewicz, Krzysztof Szymlet, Wiktor Paszek, Filip Pośpiech, Filip Wawrocki, Maciej Oleniacz i Paweł Pęcak.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
IMPULS ZDUNY
IGLOO
Biblioteka Zduny
Oring
Linkiewicz
Eltom-bud
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
OFFICIUM
Pałac w Orli
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
OLD-BRICK.PL
MATYLA
MAZZONI
KIKICARCARE
LAGUNA
BETA
Maśniak
Zajączek
GLK