Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Rusza proces zgłoszeń!

2014-02-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Pomagamy
  4. /
  5. Rusza proces zgłoszeń!
LOMBARD SMOK

Od 7 do 9 marca w hali koźmińskiego ZSP odbędzie się VIII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Od dziś można zgłaszać akces uczestnictwa w zawodach.

Tegoroczna edycja „Gramy dla…” poświęcona jest Szymonowi Glinkowskiemu oraz Michałowi Wojtasikowi. Ich sylwetki oraz dolegliwości, z jakimi się borykają, przedstawimy w kolejnym wydaniu. Wówczas również opublikujemy nazwiska gości, którzy odwiedzą halę ZSP, a także zaprezentujemy listę gadżetów, które zostaną zlicytowane.

Od teraz możecie zgłaszać swoje zespoły. Jak zwykle eliminacje potrwają dwa dni (7 i 8 marca). Wielkie finały – urozmaicone dodatkowymi atrakcjami – rozegrane zostaną w niedzielę, 9 marca.www.halowkacwzk.fora.pl) oraz na naszych oficjalnych stronach: http://www.glokalna.pl/tematy/gramy-dla/2014/ i https://www.facebook.com/pages/Gramy-Dla-Turnieje-Charytatywne-na-Rzecz-Chorych-Dzieci/138320966324271?fref=ts). Nieprzekraczalny termin zgłoszeń upływa 28 lutego (tego dnia odbędzie się losowanie grup eliminacyjnych).

Turniej jak zwykle organizuje redakcja GL KROTOSZYN wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wlkp. oraz Urzędem Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.

(GOLSKI)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud