Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Znamy podział na grupy!

2013-01-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Pomagamy
  4. /
  5. Znamy podział na grupy!
Power Food

Dziś o godz. 18.00 w siedzibie krotoszyńskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej odbyło się losowanie grup eliminacyjnych VII Turnieju Charytatywnego „GRAMY DLA RAFAŁA”. O prawo walki w niedzielnych finałach powalczą 22 drużyny.

Poniżej prezentujemy zestawy grup eliminacyjnych. Losowanie, podczas którego kapitanowie zespołów zapoznali się z nowinkami regulaminowymi i uiścili wpisowe, odbyło się pod czujnym okiem prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, Pawła Kaczmarka. Szef organizacji wcielił się także w rolę „Marysi”.

Z każdej z pięciu grup awans do niedzielnych finałów wywalczą po dwie najlepsze ekipy. Grupy A, B i C rywalizować będą w hali koźmińskiego ZSP w piątek, 1 lutego, od godz. 16.00. Sobota będzie drugim dniem eliminacji, a rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00.

Finały z udziałem sportowych gwiazd (m. in. Marcin Urbaś, Maciej Zegan, Jacek Dembiński, Sławomir Najtkowski, Jacek Przybylski, Paweł Kaczorowski, Damian Seweryn, Łukasz Kaczmarek, Sebastian Kaczmarek), zainaugurowane zostaną 3 lutego o godz. 9.00.

Oczywiście jako organizatorzy także zgłosiliśmy zespół, w którym wystąpi kilka ciekawych osób. Przydział do grup wywołał sporo emocji. Kapitanowie drużyn już okrzyknęli „grupą śmierci” zestaw, w których znalazły się zespoły WPTZS Praczyk oraz obrońcy tytułu sprzed dwóch lat – Znienacka Team. Arcyciekawie zapowiada się także rywalizacja w grupie B, gdzie MTV Rozdrażew zagra z A Seree Tee. Z kolei w grupie D los skojarzył dwa odłamy ekipy Bez Nazwy.

(GOLSKI)

GRUPA A
Piątek, godz. 16.00

1. Umbelebele Jomo Cosmos
2. Pro-Met Koźmin
3. GLOKALNA.PL
4. Canold

GRUPA B
Piątek, godz. 17.50

1. TEAM KOŹMIN
2. MTV Rozdrażew
3. A Seree Tee
4. DREAM TEAM KOTLIN

GRUPA C
Piątek, godz. 19.40

1. MINI-MARKET
2. Albatrosy Budy
3. KOKS Kobylin
4. Tornado

GRUPA D
Sobota, godz. 10.00

1. Dangerous Devils
2. Bez Nazwy-Fach-Stol
3. Szyszka
4. Bez Nazwy-Woźniak Bus
5. BARTESKO

GRUPA E
Sobota, godz. 12.30

1. WPZTS Praczyk
2. Znienacka Team
3. LZS Kuklinów
4. Intermarche
5. Ogniwo Łąkociny

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud