Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Kto zwycięży w SPORTOWYM PLEBISCYCIE?

2020-02-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Kto zwycięży w SPORTOWYM...
Kto zwycięży w SPORTOWYM PLEBISCYCIE?

Trwa piąta edycja Plebiscytu SPORTOWIEC POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO 2019 pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego, organizowanego przez naszą redakcję! Wybieracie jak zawsze SPORTOWCA ROKU, a także SPORTOWĄ OSOBOWOŚĆ ROKU oraz SPORTOWĄ IMPREZĘ ROKU.

 

Na naszej liście znajduje się 15 sportowców, 5 osobowości sportowych i 5 imprez sportowych. Do tej pory (stan na środę, 5 lutego, godz. 11.00) najwięcej głosów oddano na dwóch karateków. Prowadzi Norbert Tysiak, a drugi jest Jakub Romański. Za nimi plasuje się biegaczka Monika Jadczak. W kategorii OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 na czele jest Czesław Roszczak. Spośród imprez sportowych najwięcej głosów ma póki co Summer Cup.

Plebiscyt zakończy się Sportową Galą, która odbędzie się 21 lutego w Restauracji Leśniczówka. W trakcie imprezy nagrodzimy także SPORTOWĄ NADZIEJĘ POWIATU, którą wybierze kapituła, powołana przez starostę krotoszyńskiego. Dla SPORTOWEJ NADZIEI POWIATU starosta ufunduje roczne stypendium.

WEJDŹ TUTAJ i ZAGŁOSUJ!

Po gali odbędzie się charytatywny bal karnawałowy na rzecz Marcela Samola. Grać będzie zespół Tamer. Bilety w cenie 240 zł od pary można nabyć w naszej redakcji (tel. 531 900 502). Gościem specjalnym będzie Natalia Madaj-Smolińska, złota medalistka z igrzysk w Rio. W trakcie imprezy będzie też można skorzystać z fotobudki StudiaV24 Sebastian Szostak.

Głosowanie potrwa do 16 lutego, do godziny 23.59. UWAGA – dla głosujących przewidujemy nagrody! Proactiva funduje wysokiej klasy rower marki SCOTT o wartości 2 459 zł! Active Zone funduje dwa miesięczne vouchery VIP o wartości 125 zł każdy na nielimitowaną ilość zajęć grupowych fitness dla kobiet (karnety ważne do końca maja 2020), LAB. funduje trzy vouchery na miesiąc zajęć w grupie początkującej o wartości 180 zł każdy (realizacja do końca maja), Restauracja Wawrzyniak funduje dla vouchery na obiad bądź kolację dla dwóch osób o wartości 100 zł każdy. Sponsorami w plebiscycie są także: Galeria Krotoszyńska, Gabi-Plast, Las Kalisz sp. z o. o., W Starym Stylu, Agrointegracja, Doradztwo Rolnicze Łukasz Zuziak, Daf-Mal, Soft Komputery, Pimaro, Intermarche, Lidar / Betar, Finestra i Oknoplast, A-T S.A., Serwis Samochodowy Sławomir Augustyniak, Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK, Urząd Miejski w Krotoszynie, Urząd Miasta i Gminy w Koźminie Wlkp.

O nagrody będą mogli ubiegać się uczestnicy, którzy oddadzą minimum jeden głos w dowolnej kategorii i wyślą na adres redakcji (redakcja@glokalna.pl) maila z argumentacją wyboru do 16 lutego, do godz. 23.59. W treści maila należy także podać numer telefonu, z którego oddano głos.

Regulamin PLEBISCYTU i klasyfikację on-line znajdziecie na stronie www.glokalna.pl.

(ANKA)

 

YouTube

Phone Spa
W starym stylu
Zuziak
Pod Szyszkami
Jarmużek
Banaszak
Mazi Owczarz
M-Partner
BGP
TOR
nest
Lesniczowka
Ideal Okna
energy sped
APR
Galeria Kroto
Jumbonet
Kostka
KUK
Robstal
Słoneczna
Eltom-bud
Transmed24