Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

METAMORFOZA nabiera tempa

2017-12-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Zdrowie
  4. /
  5. METAMORFOZA nabiera tempa
METAMORFOZA nabiera tempa

Magdalena Suliga, która wygrała METAMORFOZĘ, korzysta już z usług naszych specjalistów. Na naszym profilu facebookowyn możecie na bieżąco śledzić efekty przemian laureatki.

 

Magda miała już sesję zdjęciową w studiu FotoSebol przed rozpoczęciem zabiegów. Przeszła też zmianę fryzury w Luxosferze. Była na kilku zajęciach w Family Fit, gdzie ćwiczyła pod okiem trenera personalnego. Może tam również liczyć na darmowe wejścia podczas trwania METAMORFOZY. Lekcję praktyczną makijażu przeprowadziła z laureatką Katarzyną Mocek – Kosmetologia Mirror. Magdę czeka też makijaż permanentny brwi.

– Potrzebowałam zmiany i cieszę się, że wygrałam METAMORFOZĘ. Moje odczucia są jak najbardziej pozytywne – przyznaje Magdalena Suliga, zapytana o wrażenia towarzyszące jej podczas przemian.

Na naszą laureatkę czekają jeszcze zabiegi w kapsule floatingowej oraz dobranie idealnych okularów przeciwsłonecznych w Salonie Optycznym Visus. Z kolei sklep MonEw-dla Wyjątkowych Kobiet dobierze dla Niej kreacje na różne okazje. Na zakończenie czeka na Magdę kolejna sesja zdjęciowa, która zwieńczy całą przemianę.

Przypominamy też, iż każda z 11 Pań, które startowały w naszej akcji, otrzyma upominek! Nasi Partnerzy – MonEw, Kosmetologia Mirror, Foto Sebol, Visus i Family Fit – ufundowali talony o wartości 100 zł na usługi lub produkty dla pięciu Kandydatek. Dla trzech Pań Gabinet Rehabilitacji Moniki Szarzyńskiej funduje po dwie sesje masażu kamieniami, a Akademia Piłkarska Reissa ofiarowuje karnety na bezpłatne treningi dla dzieci dwóch Kandydatek. Z kolei jedna z Pań otrzyma nagrodę-niespodziankę od naszej redakcji.

(KOSTKA)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Kamienica
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...