Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Znamy podział na grupy!

2013-01-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Pomagamy
  4. /
  5. Znamy podział na grupy!
Media sort baner w tekstach

Dziś o godz. 18.00 w siedzibie krotoszyńskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej odbyło się losowanie grup eliminacyjnych VII Turnieju Charytatywnego „GRAMY DLA RAFAŁA”. O prawo walki w niedzielnych finałach powalczą 22 drużyny.

Poniżej prezentujemy zestawy grup eliminacyjnych. Losowanie, podczas którego kapitanowie zespołów zapoznali się z nowinkami regulaminowymi i uiścili wpisowe, odbyło się pod czujnym okiem prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, Pawła Kaczmarka. Szef organizacji wcielił się także w rolę „Marysi”.

Z każdej z pięciu grup awans do niedzielnych finałów wywalczą po dwie najlepsze ekipy. Grupy A, B i C rywalizować będą w hali koźmińskiego ZSP w piątek, 1 lutego, od godz. 16.00. Sobota będzie drugim dniem eliminacji, a rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00.

Finały z udziałem sportowych gwiazd (m. in. Marcin Urbaś, Maciej Zegan, Jacek Dembiński, Sławomir Najtkowski, Jacek Przybylski, Paweł Kaczorowski, Damian Seweryn, Łukasz Kaczmarek, Sebastian Kaczmarek), zainaugurowane zostaną 3 lutego o godz. 9.00.

Oczywiście jako organizatorzy także zgłosiliśmy zespół, w którym wystąpi kilka ciekawych osób. Przydział do grup wywołał sporo emocji. Kapitanowie drużyn już okrzyknęli „grupą śmierci” zestaw, w których znalazły się zespoły WPTZS Praczyk oraz obrońcy tytułu sprzed dwóch lat – Znienacka Team. Arcyciekawie zapowiada się także rywalizacja w grupie B, gdzie MTV Rozdrażew zagra z A Seree Tee. Z kolei w grupie D los skojarzył dwa odłamy ekipy Bez Nazwy.

(GOLSKI)

GRUPA A
Piątek, godz. 16.00

1. Umbelebele Jomo Cosmos
2. Pro-Met Koźmin
3. GLOKALNA.PL
4. Canold

GRUPA B
Piątek, godz. 17.50

1. TEAM KOŹMIN
2. MTV Rozdrażew
3. A Seree Tee
4. DREAM TEAM KOTLIN

GRUPA C
Piątek, godz. 19.40

1. MINI-MARKET
2. Albatrosy Budy
3. KOKS Kobylin
4. Tornado

GRUPA D
Sobota, godz. 10.00

1. Dangerous Devils
2. Bez Nazwy-Fach-Stol
3. Szyszka
4. Bez Nazwy-Woźniak Bus
5. BARTESKO

GRUPA E
Sobota, godz. 12.30

1. WPZTS Praczyk
2. Znienacka Team
3. LZS Kuklinów
4. Intermarche
5. Ogniwo Łąkociny

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Archiwum
Zuziak
APR
daf-mal
BGP
MediaSort
M-Partner
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek