Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Spójrz na świat na nowo z Visusem!

2021-06-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Zdrowie
  4. /
  5. Spójrz na świat na...
Spójrz na świat na nowo z Visusem!
Finestra

Galeria Optyki Visus swoją główną siedzibę ma w Krotoszynie przy ul. Staszica 19, ale salony optyczne, które są jej częścią, znaleźć można na terenie całej Wielkopolski. Misją firmy jest trafna diagnoza, przyjazna obsługa i rzetelne doradztwo z zakresu okulistyki.

 

 

Visus jest firmą, która działa na rynku już od prawie 20 lat. W Galerii Optyki Visus nie tylko wykonywane są okulary, ale profesjonalna załoga przeprowadza też badania wzroku, dobiera soczewki kontaktowe, jak również naprawia okulary i proponuje do nich różnego rodzaju akcesoria. Wysoka jakość oferowanych przez firmę usług jest możliwa dzięki nowoczesnej pracowni oraz gabinetom okulistycznym, jak i do badań optometrycznych, ale przede wszystkim dzięki doświadczeniu, wiedzy, precyzji i dbałości o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Bardzo ważnym aspektem jest to, że Galeria Optyki Visus działa kompleksowo. Oznacza to, że na miejscu możemy wykonać badanie wzroku pod kątem doboru korekcji okularowej oraz aplikacji soczewek kontaktowych, jak również skorzystać z fachowej pomocy w kwestii ich doboru, a także dopasowania odpowiedniej pielęgnacji.
Galeria Optyki Visus wyposażona jest w najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną, która umożliwia wykrycie najwcześniejszych zmian chorobowych w oku, w tym pierwszych zmian w jaskrze oraz w chorobach plamki i siatkówki oka, czyli zmian kluczowych dla powodzenia dalszego leczenia choroby. Kompleksowe badania oczu umożliwiają specjalnie przygotowane pakiety badań: badania w kierunku jaskry (badanie ciśnienia w oku, GDX, USG oka), badania siatkówki (OCT oczu, badanie pola widzenia, angio-OCT), badania oczu w przebiegu cukrzycy (retinopatia cukrzycowa, cukrzycowy obrzęk plamki), precyzyjne badania zwyrodnienia plamki żółtej (AMD, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem), badania rogówki (badanie śródbłonka rogówki, topografia rogówki), specjalistyczne badania zaburzeń powierzchni oka, które są niezbędne szczególnie wtedy, gdy pacjent cierpi na zespół suchego oka.

W Galerii Optyki Visus istnieje możliwość wykonania bezpłatnego badania dna oka funduskamerą najnowszej generacji japońskiej firmy Topcon. Celem tego działania jest przyczynienie się do profilaktycznego dbania o wzrok klientów. Badanie dna oka dostarcza informacji o tym, w jakiej kondycji są nasze oczy, jak również wiele mówi na temat funkcjonowania całego organizmu. Wczesne wykrycie zmian na dnie oka pozwala monitorować rozwój takich chorób jak cukrzyca, miażdżyca czy nadciśnienie, może zapobiec rozwojowi trudnych do leczenia postaci choroby. Badanie to jest zalecane zarówno przez okulistów, jak i innych specjalistów (diabetologów, kardiologów, internistów), aby ocenić stan zdrowia pacjenta lub sprawdzić, czy terapia jest dobrze prowadzona. Badanie jest całkowicie bezbolesne.

W Salonach Optyki Visus znaleźć można praktycznie wszystko: oprawki dla dzieci i dorosłych, szkła okularowe cenionych producentów, szkła biurowe, progresywne, dla kierowców, dzieci itd. Firma specjalizuje się też w okularach dla sportowców (biegaczy, narciarzy, cyklistów, a nawet dla wędkarzy). W salonach znajdziemy sprawdzone, godne polecenia oprawki od takich producentów jak Ray Ban, Tommy Hilfiger, Prada i wiele innych. Znajdzie się też coś dla miłośników klasyki rocka. Otóż, w swojej ofercie od jakiegoś czasu Visus posiada oprawki z kolekcji The Rolling Stones. Jest to kolekcja wykonana ze szczególną dbałością o detale, które znajdują się na zausznikach, np. wtyczka Jack, gryf gitary, autografy członków zespołu, zawias w formie gitary czy też kostka gitarowa jako końcówka zausznika.

Visus nie zapomina też o swoich najmłodszych klientach i co jakiś czas organizuje dla nich konkursy i zabawy. Ostatnio firma prowadzi też akcje dla nieco starszych „okularników”, dlatego warto śledzić facebookowy profil Galerii Optyki Visus, aby nie przegapić żadnego z konkursów, tym bardziej że w każdym z nich są bardzo atrakcyjne nagrody do wygrania.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud