Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Nasz Patronat

Turniej dla miłośników gry FIFA

Turniej dla miłośników gry FIFA

2019-05-16 / Sport
W niedzielę, 2 czerwca, o godzinie 11.00 w sali Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury rozpocznie się trzeci turniej PlayStation FIFA KLF CUP 2vs2. Organizatorem wydarzenia jest Krystian Jankowski, we współpracy z Krotoszyńską Ligą FIFA.
Darterzy walczyli o puchary

Darterzy walczyli o puchary

2019-05-15 / Sport
Za nami IV Otwarte Mistrzostwa Krotoszyna w Steel Darta. Pierwszego dnia imprezy pary walczyły o Puchar Starosty Krotoszyńskiego, a nazajutrz indywidualnie rywalizowano o Puchar Burmistrza Krotoszyna.
Rolnicze innowacje w deszczowej aurze

Rolnicze innowacje w deszczowej aurze

2019-05-14 / Nasz Patronat
W minioną niedzielę w Starymgrodzie (gmina Kobylin), mimo niesprzyjających warunków pogodowych, odbyły się DNI POLA Agroinnowacje 2019. Wydarzenie miało na celu wzajemną integrację środowisk rolniczych oraz omówienie najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie uprawy roślin i hodowli zwierząt.
Pancom i Żubry gonią lidera

Pancom i Żubry gonią lidera

2019-05-13 / Sport
Topnieje przewaga ekipy A Seree Tee nad goniącymi ją rywalami. Porażkę lidera wykorzystały Pancom Zduny i Żubry, które zgarnęły komplety punktów.
Szostak i Pawlicki uciekają konkurentom

Szostak i Pawlicki uciekają konkurentom

2019-05-10 / Sport
Od października co dwa tygodnie w krotoszyńskim klubie Bila rozgrywane są amatorskie turnieje czwartkowe w darta. Na czele stawki znajduje się Sebastian Szostak, a tuż za nim jest Przemysław Pawlicki.
Szostak wygrał superligę!

Szostak wygrał superligę!

2019-05-09 / Sport
Na kolejkę przed końcem rozgrywek tytuł mistrzowski w Superlidze Darta zapewnił sobie Sebastian Szostak. Na drugim miejscu uplasował się Jacek Cieślak. O najniższy stopień podium nadal walczą Marcin Kmieciak, Przemysław Pawlicki i Mateusz Wojtaszek.
Wpadki czołowych zespołów

Wpadki czołowych zespołów

2019-05-08 / Sport
XVIII kolejka krotoszyńskich rozgrywek Playareny nie była udana dla drużyn z czołówki tabeli. Ekipa A Seree Tee okazała się gorsza od Albatrosów, a Żubry nie sprostały Igloo.
Zapraszamy do Staregogrodu na DNI POLA!

Zapraszamy do Staregogrodu na DNI POLA!

2019-05-01 / Nasz Patronat
12 maja (niedziela) odbędą się DNI POLA Agroinnowacje 2019 Starygród. Wydarzenie ma na celu pokazanie nowoczesnych rozwiązań w uprawie roślin i hodowli zwierząt. Ale nie zabraknie także rozmaitych atrakcji pozarolniczych.
Lider powiększył przewagę

Lider powiększył przewagę

2019-04-30 / Sport
Za nami XVII kolejka krotoszyńskiej ligi Playareny. Prowadząca w tabeli ekipa A Seree Tee, dzięki wygranej z Hornets 8:3, powiększyła przewagę nad drugimi w stawce Żubrami do sześciu oczek.
Ruszyły otwarte treningi w APR

Ruszyły otwarte treningi w APR

2019-04-29 / Sport
Wraz z nadejściem wiosny w Akademii Piłkarskiej Reissa rozpoczął się okres naborów do wszystkich drużyn w strukturach klubu. Kategorie skrzat (4-6 lat), żak (7-9 lat), orlik (10-11 lat), młodzik (12-13 lat) - do APR dołączyć może każdy chłopiec i dziewczynka już od 4. roku życia. W tym roku klub przygotował specjalną ofertę dla osób, które zapiszą się podczas naborów - trzy darmowe treningi zapoznawcze.
KLD na finiszu

KLD na finiszu

2019-04-19 / Sport
Do rozstrzygnięcia rozgrywek Krotoszyńskiej Ligi Darta pozostał już tylko jeden turniej. W zawodach numer 9 najlepsi byli Anna Kowalczyk i Bartosz Derwich.
Pewne zwycięstwa faworytów

Pewne zwycięstwa faworytów

2019-04-18 / Sport
Pięciu czołowych darterów w Superlidze Darta odniosło pewne zwycięstwa. Po pięciu kolejkach rundy rewanżowej na szczycie plasuje się Sebastian Szostak, wyprzedając Jacka Cieślaka i Przemysława Pawlickiego.
Został jeszcze jeden turniej

Został jeszcze jeden turniej

2019-04-17 / Sport
Za nami przedostatni z turniejów w ramach Otwartych Mistrzostw Powiatu Krotoszyńskiego w Szachach Szybkich. Tym razem triumfowali Wiktoria Łukowiak, Katarzyna Kaczmarek, Kamil Grzesiak i Adam Jarczyński.
Finał WIOSENNEJ METAMORFOZY!

Finał WIOSENNEJ METAMORFOZY!

2019-04-16 / Nasz Patronat
13 kwietnia w salonie Top Secret na terenie Galerii Krotoszyńskiej odbył się finał akcji pod nazwą WIOSENNA METAMORFOZA Z NATUR HOUSE. Spośród wielu kandydatek do udziału w rozpoczętym 13 marca przedsięwzięciu wytypowana została Anna Kremer - 29-letnia mieszkanka Krotoszyna.
Ruszyła wiosenna runda rozgrywek WLLP

Ruszyła wiosenna runda rozgrywek WLLP

2019-04-15 / Sport
Po zimowej przerwie na piłkarską scenę powróciły Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie - rozgrywki przeznaczone dla wszystkich zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa. W ramach cotygodniowych zmagań ponad pięć tysięcy młodych piłkarzy rywalizuje o jak najwyższe miejsca w różnych kategoriach wiekowych.
W oczekiwaniu na zwycięstwo

W oczekiwaniu na zwycięstwo

2019-04-07 / Sport
Na początku kwietnia doszło do trzeciej już konfrontacji pomiędzy drużyną krotoszyńskiej Playareny a reprezentacją Ostrowa Wlkp. Lepsi okazali się rywale naszego zespołu, zwyciężając 4:2.


Przejdź do: Starsze aktualności gazety
Loading ... Loading ...
Archiwum
W starym stylu
Impuls
Lesniczowka
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jumbonet
Korona
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla