Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Nasz Patronat

Tenisiści walczyli o Puchar Rzemiosła

Tenisiści walczyli o Puchar Rzemiosła

2020-01-21 / Sport
W sobotę w hali sportowo-widowiskowej w Krotoszynie odbył się I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rzemiosła Krotoszyńskiego. Organizatorami zawodów były Krotoszyńska Izba Rzemieślnicza i Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK, a partnerami Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, KS Krotosz oraz ZSP nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie.
Tom-Kar mistrzem ligi halowej!

Tom-Kar mistrzem ligi halowej!

2020-01-20 / Sport
W niedzielę w hali przy SP nr 3 im. Jana Pawła II rozegrana została ostatnia kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Finałowa seria jubileuszowej edycji dostarczyła wielu emocji. W meczu decydującym o tytule Tom-Kar Kobierno pokonał ekipę A Seree Tee.
Wkrótce Krotoszyńska Puszka Szczęścia

Wkrótce Krotoszyńska Puszka Szczęścia

2020-01-17 / Nasz Patronat
2 lutego na rynku będzie miała miejsce pierwsza edycja Krotoszyńskiej Puszki Szczęścia – Marcel 2020. Pomysłodawcą tej inicjatywy jest Stowarzyszenie Umami, a premiera ma związek z akcją #goMarcel!
I Turniej o Puchar Rzemiosła Krotoszyńskiego

I Turniej o Puchar Rzemiosła Krotoszyńskiego

2020-01-16 / Sport
18 stycznia, czyli w najbliższą sobotę, o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Olimpijskiej rozpocznie się I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rzemiosła Krotoszyńskiego. Organizatorami zawodów są Krotoszyńska Izba Rzemieślnicza i Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK.
Kto zostanie mistrzem halówki?

Kto zostanie mistrzem halówki?

2020-01-14 / Sport
W niedzielę w hali sportowej przy SP nr 3 rozegrana została VIII, a zarazem przedostatnia kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Mistrza rozgrywek poznamy w ostatniej serii. Największe szanse na tytuł ma Tom-Kar Kobierno Tomnice, któremu wystarczy remis w pojedynku z AST.
Pływanie łączy pokolenia!

Pływanie łączy pokolenia!

2020-01-13 / Nasz Patronat
24 godziny trwał pływacki maraton na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Delfin 4, we współpracy z krytą pływalnią Wodnik w Krotoszynie. Miłośnicy pływania pokonali łącznie dystans ponad 1000 kilometrów. Nie znamy jeszcze pełnej zebranej kwoty, ale - jak podkreślają organizatorzy – będzie to ponad 11 tys. zł.
Zwycięstwa Krysickiej i Pecyny

Zwycięstwa Krysickiej i Pecyny

2020-01-11 / Sport
Za nami dwa kolejne turnieje rankingowe w ramach Krotoszyńskiej Ligi Darta. W tej chwili pozycje liderów okupują Norbert Pecyna i Anna Kowalczyk.
Odejdź od telefonu, przyjdź na trening!

Odejdź od telefonu, przyjdź na trening!

2020-01-09 / Sport
Nie marnuj czasu! Jako pierwsza w Polsce, Akademia Piłkarska Reissa zaprasza do dołączenia do struktur treningowych klubu. APR zdaje sobie sprawę z rosnącego problemu uzależnień dzieci od Internetu i telefonów, ich życia w wirtualnym świecie. Nowy rok to idealny moment na zmianę swoich przyzwyczajeń i negatywnych nawyków. Zadbaj o zdrowie Twojego dziecka, daj mu szansę na podjęcie sportowego wyzwania, zapisz je na treningi do Akademii Piłkarskiej Reissa.
Przy konsolach też grali dla Marcelka

Przy konsolach też grali dla Marcelka

2020-01-08 / Nasz Patronat
5 stycznia w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury odbył się czwarty turniej PlayStation FIFA KLF CUP 1vs1. Zwyciężył Hubert Konarczak. W trakcie zawodów zbierano środki dla chorego Marcelka.
Piłkarski turniej dla Marcelka

Piłkarski turniej dla Marcelka

2020-01-07 / Sport
6 stycznia w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Olimpijskiej odbył się charytatywny turniej halowej piłki nożnej pod hasłem ,,Gramy dla Marcelka”. Zwyciężyła drużyna A Seree Tee.
Mnóstwo pozytywnej energii dla Marcelka

Mnóstwo pozytywnej energii dla Marcelka

2020-01-07 / Nasz Patronat
W sobotę w hali sportowo-widowiskowej w Krotoszynie zorganizowano Rodzinny Trening Charytatywny dla Marcela. Profesjonalni trenerzy z Krotoszyna i okolic zapewnili dawkę pozytywnej energii. Przygotowano szereg ciekawych atrakcji, również dla dzieci.
Remis w meczu na szczycie

Remis w meczu na szczycie

2020-01-07 / Sport
W niedzielę w hali widowiskowo-sportowej rozegrana została VII kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. W meczu na szczycie Tom-Kar Kobierno zremisował 4:4 z Pancomem Zduny.
Wielki trening dla Marcela!

Wielki trening dla Marcela!

2020-01-04 / Nasz Patronat
Dzisiaj w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krotoszynie odbył się Rodzinny Trening Charytatywny dla Marcela. Profesjonalni trenerzy z miasta Krotoszyn i okolic zapewnili dawkę pozytywnej energii. Również dla dzieci przygotowano szereg ciekawych atrakcji. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.
Tom-Kar nowym liderem

Tom-Kar nowym liderem

2019-12-16 / Sport
W niedzielę w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Olimpijskiej rozegrana została IV kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Mecze były pełne emocji. Na pozycję lidera awansował zespół Tom-Kar Kobierno-Tomnice.
Fryzjerskie szaleństwa w ZSP nr 3!

Fryzjerskie szaleństwa w ZSP nr 3!

2019-12-12 / Edukacja
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie odbył się III Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod patronatem starosty krotoszyńskiego oraz prezesa Krotoszyńskiej Izby Rzemieślniczej. W tym roku tematem przewodnim imprezy były postacie dużego ekranu.
Obrońcy tytułu na kolanach

Obrońcy tytułu na kolanach

2019-12-10 / Sport
W niedzielę rozegrana została trzecia kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Jak zwykle drużyny zafundowały kibicom mnóstwo emocji. Strzelecki popis dali piłkarze Żubrów.


Przejdź do: Starsze aktualności gazety
Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek