Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ZAREMBA
PADEWSCY

Nasz Patronat

Pomaluj swą klasę z „Pszczółką”!

Pomaluj swą klasę z „Pszczółką”!

2024-04-15 / Nasz Patronat
Rusza kolejna edycja konkursu „Kolorowa klasa” adresowanego do klas I-II ze szkół podstawowych na terenie powiatu krotoszyńskiego. Wykonaj pracę plastyczną a być może to właśnie Twoja  klasa zostanie wyremontowana! Organizatorem konkursu jest Market Budowlany Pszczółka w Krotoszynie.
Poświąteczna gonitwa za zającem

Poświąteczna gonitwa za zającem

2024-04-09 / Sport
W sobotę, 6 kwietnia, odbyła się druga edycja Nocnej Pogoni za Zającem. Głównym organizatorem imprezy był prezes stowarzyszenia Runaway – Krzysztof Zmysłowski. Współorganizowania podjęli się zaś Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik w Krotoszynie oraz gmina Krotoszyn.
Rywalizacja na tarczach

Rywalizacja na tarczach

2024-04-06 / Nasz Patronat
5 kwietnia w restauracji Leśniczówka w Krotoszynie odbyła się inauguracja Pucharu Polski w Darcie oraz VIII otwartych Mistrzostw Krotoszyna o Puchar Burmistrza.
Receptą jest wiara i miłość

Receptą jest wiara i miłość

2024-03-19 / Kultura
16 marca w Centrum Charisma w Krotoszynie odbył się koncert Tomasza Żółtko. Muzyk zaprezentował kilka swoich utworów, nierzadko poruszających najtrudniejsze tematy. Podzielił się też sposobem na zwalczenie pierwiastka zła, który drzemie w każdym człowieku.
Gratka dla miłośników dronów

Gratka dla miłośników dronów

2024-03-07 / Nasz Patronat
Jakiś czas temu w hali przy ulicy Sportowej odbył się pokaz praktycznego zastosowania dronów. Organizatorami imprezy były Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie, Centrum Rozwoju Edukacji EDP i firma BZB UAS.
Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie wracają do Poznania

Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie wracają do Poznania

2024-02-02 / Nasz Patronat
Po rocznej przerwie na listę organizowanych konkursów kulinarnych wracają Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie – Memoriał Mariana Tarnawskiego. Czwarta edycja tego wydarzenia odbędzie się 11 kwietnia w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Karola Libelta w Poznaniu. Stolica Wielkopolski gościła już drugą odsłonę konkursu przed trzema laty.
Target One Festival tym razem we Wrocławiu

Target One Festival tym razem we Wrocławiu

2024-01-19 / Kultura
14 stycznia w restauracji Leśniczówka odbyło się wydarzenie zapowiadające Target One Festival 2024 we Wrocławiu. Głównym elementem był live stream z prezentacją line-upu, ogłoszeniem wykonawców i rozpoczęciem sprzedaży biletów.
Celebrowanie przedświątecznego czasu

Celebrowanie przedświątecznego czasu

2023-12-11 / Nasz Patronat
10 grudnia na krotoszyńskim rynku po raz kolejny zorganizowano Jarmark Świąteczny. Tradycyjnie pojawiły się rozmaite stoiska. Były oczywiście występy artystyczne przedszkolaków oraz uczniów. Atrakcji nie brakowało. Przybyli licznie mieszkańcy poczuli klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
Zapraszamy na JARMARK ŚWIĄTECZNY!

Zapraszamy na JARMARK ŚWIĄTECZNY!

2023-12-07 / Nasz Patronat
Przygotujcie się na najpiękniejszy czas roku, pełen zapachu cynamonu, pierników i świeżo ubranej choinki. Już w najbliższą niedzielę, tj. 10 grudnia, w godzinach 10.00-18.00 rynek w Krotoszynie zamieni się w miejsce, w którym przyjemnie spędzicie czas, robiąc zakupy, degustując smakołyki i ciesząc się atmosferą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
10-lecie Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta!

10-lecie Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta!

2023-12-04 / Sport
Stowarzyszeniu Krotoszyńska Liga Darta stuknęło już 10 lat! Z tej okazji w miniony weekend w restauracji Leśniczówka zorganizowano jubileuszowy turniej oraz rozgrywki Pucharu Polski.
Wysiłek połączony z pasją

Wysiłek połączony z pasją

2023-11-20 / Sport
W minioną sobotę hala sportowo-środowiskowa w Kobylinie zamieniła się w arenę rywalizacji dla międzynarodowych talentów treningu z workiem bułgarskim. Mistrzostwa BULGARIAN BAG CHAMPIONSHIPS POLAND, zorganizowane przez klub sportowy Ranger z Kobylina, przyciągnęły zawodników z Polski, Niemiec, Szkocji, Bułgarii i Stanów Zjednoczonych.
Warsztaty terenowe – Agro Mineral Produkt

Warsztaty terenowe – Agro Mineral Produkt

2023-10-23 / Nasz Patronat
17 października w Gorzupi odbyły się warsztaty terenowe pod nazwą „Wpływ Agro Mineral Produkt na wzrost i wartość paszową Energetycznego Asa”. Organizatorem tego przełomowego wydarzenia było Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie.
Aktywność to najlepszy lek na seniora wiek!

Aktywność to najlepszy lek na seniora wiek!

2023-10-17 / Nasz Patronat
Projekt pod taką nazwą realizuje Uniwersytet Trzeciego Wieku w Krotoszynie. Akcja finansowana jest z rządowego Programu Aktywni+.
Drugi Syn Marnotrawny

Drugi Syn Marnotrawny

2023-10-14 / Kultura
Przemysław Wieczorek, chrześcijański raper i motywator, będzie gościł w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej w sobotę 21 października o godz. 17.00.
Wielkie emocje na dohyo w Krotoszynie

Wielkie emocje na dohyo w Krotoszynie

2023-09-18 / Sport
W miniony weekend w Krotoszynie nie brakowało wielkich emocji, związanych ze sportową rywalizacją na wysokim poziomie. W naszym mieście odbyły się bowiem Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów w Sumo. Polska reprezentacja spisała się znakomicie, zdobywając kilkanaście medali.
Największe pożegnanie tego lata!

Największe pożegnanie tego lata!

2023-09-04 / Nasz Patronat
25 sierpnia ulica Transportowa w Krotoszynie znów tętniła życiem za sprawą drugiej edycji imprezy Freaky Friday – największego pożegnania tego lata. Wydarzenie przyciągnęło tłumy miłośników muzyki klubowej z całej Polski, zapewniając im niezapomnianą zabawę i wyjątkową atmosferę. Organizatorem była Target One Agency.


YouTube

Andrzej Kaźmierczak
ZAWODNY
Jankowski
Kierakowicz
Manista
OLEJNIK
Paweł Grobelny
Potarzycka
Bratborski Maciej
Archiwum
ZBITY TELEFON
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK