Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Nasz Patronat

Ewolucja, nie rewolucja

Ewolucja, nie rewolucja

2021-10-01 / Nasz Patronat
29 września kierownictwo Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie zorganizowało akcję promocyjną. Mówiono o wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań dla mieszkańców. Zaprezentowano także nowy logotyp spółki.
Alan wrócił do domu!

Alan wrócił do domu!

2021-09-29 / Nasz Patronat
Jakiś czas temu Alan pomyślnie przeszedł operację serca. Chłopiec wraz rodzicami wrócił już do Polski.
Dzień pełen sportowych emocji

Dzień pełen sportowych emocji

2021-09-27 / Sport
W niedzielę w Zdunach odbył się Pancom Cup, czyli sportowe pożegnanie lata. Najlepszą drużyną zmagań okazała się Akademia Talentów.
W ciąży nie piję alkoholu!

W ciąży nie piję alkoholu!

2021-09-24 / Nasz Patronat
Jak już informowaliśmy, 9 września o godz. 9.09, z okazji Światowego Dnia FAS (alkoholowy zespół płodowy), gmina Milicz dołączyła do corocznej kampanii społecznej FASOFF. Z tej okazji ogłoszono konkurs, którego zwyciężczynią została Angelika Augustyniak.
Piłkarskie pożegnanie lata

Piłkarskie pożegnanie lata

2021-09-23 / Sport
26 września w Zdunach odbędzie się PANCOM CUP. Atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych nie zabraknie!
Wielkie sportowe wydarzenie w Krotoszynie

Wielkie sportowe wydarzenie w Krotoszynie

2021-09-20 / Sport
Krotoszyn po raz kolejny gościł najlepszych europejskich sumoków. Wszystko za sprawą rozgrywanego 19 września w hali sportowo-widowiskowej Pucharu Europy w Sumo.
Alan opuścił szpital!

Alan opuścił szpital!

2021-09-16 / Aktualności Milicz
Kilka dni temu Alan kilka dni temu przeszedł operację w Stanach Zjednoczonych. Jego rodzice poinformowali, iż opuścili już szpital i oczekują na kolejne kontrole stanu zdrowia chłopca.
Najlepsi europejscy zawodnicy będą walczyć w Krotoszynie

Najlepsi europejscy zawodnicy będą walczyć w Krotoszynie

2021-09-15 / Sport
19 września w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Olimpijskiej odbędzie się Puchar Europy w Sumo. Sportowe emocje gwarantowane.
Bieganie w krainie karpia

Bieganie w krainie karpia

2021-09-13 / SPORT MILICZ
W niedzielę odbyła się już IX edycja Biegu Karpia. Start i meta usytuowane były na terenie Kąpieliska Karłów, a uczestnicy pokonali dwa okrążenia ulicami miasta. Dla najmłodszych przewidziano dużo krótszą trasę w tzw. Biegu Karpika.
Młodzi kucharze z Gorzowa mistrzami Polski w dziczyźnie!

Młodzi kucharze z Gorzowa mistrzami Polski w dziczyźnie!

2021-09-13 / Nasz Patronat
Znamy nazwiska aktualnych kulinarnych mistrzów Polski w przyrządzaniu dziczyzny! Zostali nimi Michał Filipczuk i Marcin Klóska, zaledwie 19-letni kucharze z restauracji Pocztowa 13 w Gorzowie Wlkp.
Mistrzostwa w dziczyźnie już jutro!

Mistrzostwa w dziczyźnie już jutro!

2021-09-08 / Aktualności Milicz
Sześć dwuosobowych zespołów profesjonalnych kucharzy już w czwartek, 9 września, zmierzy się ze sobą w przyrządzaniu zupy z tuszki królika oraz dania głównego z łopatki jelenia podczas drugiej edycji Mistrzostw Polski w Dziczyźnie – Memoriału Mariana Tarnawskiego. Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się w Ilonn Hotelu w Poznaniu, jest rodzinna firma Las-Kalisz z siedzibą w Tomnicach k. Krotoszyn, jeden z największych krajowych przetwórców dziczyzny.
Zapraszamy na Bieg Karpia!

Zapraszamy na Bieg Karpia!

2021-09-03 / SPORT MILICZ
Wielkimi krokami zbliża się impreza poświęcona aktywnemu wypoczynkowi w Dolinie Baryczy. Już w niedzielę, 12 września, odbędzie się IX edycja Biegu Karpia. Do udziału i kibicowania zapraszają organizatorzy – Urząd Miejski w Miliczu, Stowarzyszenie Partnerstwo dla Doliny Baryczy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Mistrzostwa w Dziczyźnie z Orli do Poznania

Mistrzostwa w Dziczyźnie z Orli do Poznania

2021-08-31 / Nasz Patronat
Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie – Memoriał Mariana Tarnawskiego to ogólnopolski konkurs kulinarny, którego pomysłodawcą i wyłącznym organizatorem jest firma Las-Kalisz z Tomnic k. Krotoszyna. Pierwsza edycja tego wydarzenia odbyła się w marcu 2019 r. w Pałacu w Orli niedaleko Koźmina Wlkp. w rocznicę śmierci założyciela i wieloletniego prezesa spółki Las-Kalisz - Mariana Tarnawskiego. To właśnie Jego pamięci poświęcono mistrzostwa.
Największa impreza tego lata!

Największa impreza tego lata!

2021-08-30 / Kultura
W miniony weekend w Krotoszynie odbył się trzydniowy event - Target One Festival i Disco One Festival. Było to największe muzyczne wydarzenie tego lata z czołówką artystów polskiej sceny klubowej i muzyki disco-polo. Na scenie pojawiło się kilkunastu muzyków, których występy – w połączeniu z wysoką frekwencją i niesamowitą oprawą audio-wizualną oraz pirotechniczną – stworzyły niepowtarzalny klimat. Każdy miłośnik muzyki elektronicznej i disco-polo znalazł coś dla siebie. Organizatorem wydarzenia była Target One Agency.
Ścigali się dla Mikołaja

Ścigali się dla Mikołaja

2021-08-30 / Aktualności Milicz
W sobotę w miejscowości Guzowice (gmina Cieszków) zorganizowano zawody wyścigowe Skowyrne Wraki. Impreza połączona była z akcją charytatywną na rzecz Mikołaja Waleńskiego. 4-letni chłopiec z Baszkowa (gmina Zduny) cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Od dwóch lat leczy się w Przylądku Nadziei i niedawno nastąpił nawrót choroby. Udało się zebrać kwotę 80 tysięcy złotych! Organizatorem wydarzenia był Skowyrna Racing Team.
Nie lada gratka dla miłośników amerykańskiej motoryzacji

Nie lada gratka dla miłośników amerykańskiej motoryzacji

2021-08-23 / Nasz Patronat
W miniony weekend przy stadionie we Wrocławiu odbył się VIII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Amerykańskich American Cars Mania. Wydarzenie przyciągnęło tłumy miłośników motoryzacji rodem z USA.


YouTube

Archiwum
BGP
COT
MATYLA
IMPULS ZDUNY
BETA
OLD-BRICK.PL
LAGUNA
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Jumbonet
Jarmużek
VENUS PIZZERIA
Zuziak
PROFAL
Eltom-bud
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY