Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Na sygnale

Mogło dojść do tragedii

Mogło dojść do tragedii

2020-10-28 / Na sygnale
27 października w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w miejscowości Siejew (gmina Zduny) jego lokator pozostawił bez nadzoru potrawę w garnku na włączonej kuchence gazowej. Dym widoczny w oknie przykuł uwagę innych użytkowników obiektu, którzy niezwłocznie zaalarmowali straż pożarną.
Osobówka uderzyła w drzewo

Osobówka uderzyła w drzewo

2020-10-27 / Na sygnale
W niedzielę, 25 października, w miejscowości Psie Pole (gmina Koźmin Wlkp.) doszło do wypadku drogowego. Na skutek zdarzenia kobieta z dwójką małych dzieci trafiła do szpitala.
Tragiczny pożar na ulicy Pukackiego

Tragiczny pożar na ulicy Pukackiego

2020-10-21 / Na sygnale
W środę, 21 października, w jednym z budynków jednorodzinnych na ulicy Pukackiego w Krotoszynie wybuchł pożar. Niestety, w wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba.
Tragiczny wypadek w Konarzewie

Tragiczny wypadek w Konarzewie

2020-10-19 / Na sygnale
W niedzielę, 18 października, na drodze krajowej numer 15 w miejscowości Konarzew doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy marki BMW zjechał do rowu, po czym uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.
Trzem osobom postawiono zarzuty

Trzem osobom postawiono zarzuty

2020-10-16 / Na sygnale
W tym tygodniu, na wniosek prokuratora Wielkopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Poznaniu, funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali trzy osoby z Krotoszyna – dwóch urzędników i jednego przedsiębiorcę. Sprawa dotyczy przyjmowania korzyści majątkowych. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty.
Zderzenie dwóch osobówek

Zderzenie dwóch osobówek

2020-10-14 / Na sygnale
We wtorek, 13 października, na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Nepomucenów (gmina Kobylin) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało pięć osób, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Pożar na terenie zakładu produkcyjnego

Pożar na terenie zakładu produkcyjnego

2020-09-30 / Na sygnale
28 września na terenie jednego z zakładów produkcyjnych w Koźminie Wlkp. doszło do pożaru instalacji technologicznej, zlokalizowanej przy obiekcie produkcyjnym. Na szczęście ogień nie rozprzestrzenił się na pozostałą część zakładu.
Błyszczeć przykładem!

Błyszczeć przykładem!

2020-09-25 / Na sygnale
Późnym wieczorem 21 września funkcjonariusze z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie w ramach akcji ROAD SAFETY DAYS (Dni bezpieczeństwa ruchu drogowego) promowali bezpieczne zachowania na drodze, wręczając rowerzystom kamizelki odblaskowe i lampki.
Pożar budynku gospodarczego

Pożar budynku gospodarczego

2020-09-11 / Na sygnale
W nocy 10 września doszło do pożaru budynku gospodarczego na ulicy Sieniutowej w Zdunach. Ogień zauważyli mieszkańcy okolicznych posesji, którzy powiadomili służby ratunkowe.
Śmiertelny wypadek w Koźminie

Śmiertelny wypadek w Koźminie

2020-08-21
Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek w Koźminie Wlkp. Na ulicy Cieszyńskiego, kierujący Fiatem Cinquecento stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego zjechał poza obręb jezdni do przydrożnego rowu, wcześniej uderzając w przepust drogowy. Mimo reanimacji kierowcy nie udało się uratować.
Pożar w pokoju dziecięcym

Pożar w pokoju dziecięcym

2020-08-18
Do tego niepokojącego zdarzenia doszło 17 sierpnia w Konarzewie (gmina Zduny). Zgodnie z informacjami przekazanymi przez straż pożarną przyczyną pożaru mogło być urządzenie o zasilaniu elektrycznym. Wczesne wykrycie pożaru w połączeniu z akcją strażaków pozwoliło na szybkie opanowanie ognia.
Wypadkowy weekend

Wypadkowy weekend

2020-08-11 / Na sygnale
Drugi weekend sierpnia obfitował w wypadki na drogach naszego powiatu. W wyniku tych zdarzeń siedem osób zostało poszkodowanych.
Wypadek na placu załadunkowym

Wypadek na placu załadunkowym

2020-08-07 / Na sygnale
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku na placu załadunkowym w Krotoszynie przy ulicy Ostrowskiej. Do zdarzenia doszło rankiem 6 sierpnia.
Cztery osoby poszkodowane

Cztery osoby poszkodowane

2020-08-04 / Na sygnale
3 sierpnia na ulicy Zdunowskiej w Krotoszynie doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów. W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, w tym jedno dziecko.
29 strażaków gasiło dwa pożary

29 strażaków gasiło dwa pożary

2020-07-30 / Na sygnale
28 lipca strażacy zmagali się z dwoma pożarami w Chwaliszewie. Okazało się, że w tym samym czasie są dwa ogniska pożaru w różnych punktach.
Zatrzymali włamywaczkę

Zatrzymali włamywaczkę

2020-07-30 / Na sygnale
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali 57-letnią mieszkankę powiatu pleszewskiego, która włamała się do domu jednorodzinnego i skradła biżuterię oraz drogie zegarki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.


Przejdź do: Starsze aktualności gazety

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek