Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Na sygnale

Spłonęła wiata z balotami słomy

Spłonęła wiata z balotami słomy

2019-02-20 / Na sygnale
17 lutego w Starymgrodzie w ogniu stanęła drewniana wiata wraz z magazynowaną w niej słomą. Przyczyną pożaru było podpalenie. Policja już zatrzymała sprawcę. Akcja gaśnicza trwała kilkanaście godzin.
13-letni piroman znów podpalił

13-letni piroman znów podpalił

2019-02-19 / Na sygnale
16 lutego doszło do pożaru na klatce schodowej w budynku wielorodzinnym na ul. Floriańskiej w Krotoszynie. Duże zadymienie utrudniało mieszkańcom opuszczenie obiektu. Jak się okazało, podpalenia dokonał 13-latek, który niedawno podłożył ogień w kościele pw. Św. Piotra i Pawła, a wcześniej podobnych czynów dopuścił się w Miliczu.
Zapaliła się sadza w kominie

Zapaliła się sadza w kominie

2019-02-16 / Na sygnale
9 lutego w jednym domów przy ul. Jaśkowskiego w Zdunach zapaliła się sadza w przewodzie kominowym. Strażacy szybko zażegnali niebezpieczeństwo. Nikt nie ucierpiał.
Pijany i w dodatku z narkotykami

Pijany i w dodatku z narkotykami

2019-02-15 / Na sygnale
W piątek, 8 lutego, na ul. Koźmińskiej w Krotoszynie policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Jak się okazało, był nietrzeźwy, a ponadto znaleziono przy nim narkotyki. Za posiadanie środków odurzających stanie przed sądem.
Dachowanie na oblodzonej drodze

Dachowanie na oblodzonej drodze

2019-02-14 / Na sygnale
9 lutego w Henrykowie (gmina Rozdrażew) doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie stracił panowanie na pojazdem, w wyniku czego auto dachowało.
Śmiertelne potrącenie

Śmiertelne potrącenie

2019-02-13 / Na sygnale
8 lutego o godzinie 17.40 na drodze wojewódzkiej nr 444 Krotoszyn-Sulmierzyce, w okolicy skrzyżowania Zduny-Chwaliszew, samochód potrącił 38-letnią kobietę. Niestety, mimo udzielonej pomocy, poszkodowana zmarła następnego dnia w szpitalu.
Nastoletni piroman podłożył ogień w kościele

Nastoletni piroman podłożył ogień w kościele

2019-02-08 / Na sygnale
5 lutego zauważono dym wydobywający się z Kościoła pw. Św. Piotra i Pawła w Krotoszynie. Jak się okazało, obiekt został podpalony. Policja niezwłocznie wszczęła śledztwo w tej sprawie i zatrzymała 13-letniego krotoszynianina, który podłożył ogień. Młodocianego czeka teraz postępowanie przed sądem rodzinnym.
Pożar rozdzielni elektrycznej

Pożar rozdzielni elektrycznej

2019-02-06 / Na sygnale
W niedzielę, 3 lutego, mieszkańcy jednego z budynków przy ul. Sienkiewicza w Krotoszynie, przeżyli chwile grozy. Pożar rozdzielni elektrycznej, do którego doszło na klatce schodowej, odciął drogę ewakuacji dziewięciu osobom.
Fałszywe alarmy bombowe

Fałszywe alarmy bombowe

2019-02-02 / Na sygnale
30 stycznia po godzinie 18.00 w supermarkecie Kaufland w Krotoszynie zarządzono ewakuację. Nieznana osoba zgłosiła, że w obiekcie tym podłożono bombę. Na miejsce przyjechały trzy radiowozy policji. Pracownicy i klienci sklepu, łącznie około 70 osób, zostali wyprowadzeni na zewnątrz.
Groźny pożar w Lutogniewie

Groźny pożar w Lutogniewie

2019-01-30 / Na sygnale
W sobotę, 26 stycznia, strażacy walczyli z pożarem warsztatu samochodowego w miejscowości Lutogniew. Ogień zagrażał obiektom znajdującym się w pobliżu.
Dbajmy należycie o kominy!

Dbajmy należycie o kominy!

2019-01-23 / Na sygnale
W KP PSP w Krotoszynie zorganizowano spotkanie z dziennikarzami. Za pośrednictwem lokalnych mediów strażacy apelują do mieszkańców, żeby zwracali uwagę na niebezpieczeństwa związane z pożarami sadzy w przewodach kominowych. W naszym powiecie rośnie bowiem liczba takich zdarzeń.
Groźny pożar zabudowań gospodarczych

Groźny pożar zabudowań gospodarczych

2019-01-16 / Na sygnale
Chwile grozy przeżyli 11 stycznia mieszkańcy jednego z domostw na terenie Sulmierzyc. Podczas ich nieobecności w kotłowni wybuchł pożar. Budynek połączony jest szeregowo z domem jednorodzinnym, więc istniało realne zagrożenie utraty całego dobytku.
Aresztowany za posiadanie narkotyków

Aresztowany za posiadanie narkotyków

2019-01-11 / Na sygnale
Kryminalni z Krotoszyna, którzy zajmują się przestępczością narkotykową, zatrzymali 42-latka, podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania samochodu, w którym zastali mężczyznę, policjanci zabezpieczyli blisko kilogram marihuany.
Kolejny pożar sadzy

Kolejny pożar sadzy

2019-01-09 / Na sygnale
4 stycznia strażacy zostali wezwani do kolejnego pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Do zdarzenia doszło w Biadkach przy ulicy Krotoszyńskiej.
Tlenek węgla zaatakował

Tlenek węgla zaatakował

2018-12-27 / Na sygnale
15 grudnia do straży pożarnej dotarła informacja, że w budynku mieszkalnym w Zdunach jeden z mieszkańców źle się poczuł podczas kąpieli. Mężczyzna był przytomny, ale wyraźnie osłabiony, prawdopodobnie na skutek oddziaływania tlenku węgla.
Samospalenie na stacji paliw

Samospalenie na stacji paliw

2018-12-08 / Na sygnale
We wtorek, 4 grudnia, na stacji paliw przy ul. Koźmińskiej w Krotoszynie 55-letni mężczyzna polał swoje ciało benzyną i podpalił się. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Przyczyny tego tragicznego zdarzenia bada policja.
Strona 1 z 1012345...10...Ostatnia »


Przejdź do: Starsze aktualności gazety
Gościniec
Archiwum
Neonówka
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Kamienica
Wojno
M-partner
Matyla

Ankieta

Co Państwo myślą o proteście rolników i jego formie (blokowanie dróg)?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...