Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Na sygnale

Sukces krotoszyńskiego funkcjonariusza

Sukces krotoszyńskiego funkcjonariusza

2018-10-21 / Na sygnale
W Poznaniu odbyły się wojewódzkie eliminacje I ogólnopolskiego konkursu dla policjantów – oskarżycieli publicznych. Nad tym etapem patronat honorowy objęła Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu.
Spłonął dach budynku mieszkalnego

Spłonął dach budynku mieszkalnego

2018-10-18 / Na sygnale
12 października w jednym z budynków jednorodzinnych w Smoszewie (gmina Krotoszyn) wybuchł pożar. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Spłonęła cała konstrukcja dachu.
Nielegalne automaty do gier

Nielegalne automaty do gier

2018-10-13 / Na sygnale
Cztery nielegalne automaty do gier hazardowych zostały zarekwirowane przez krotoszyńskich policjantów i funkcjonariuszy urzędu celnego w Kaliszu. Za przestępstwo karno-skarbowe grozi nawet do trzech lat pozbawienia wolności.
Osobówka uderzyła w drzewo

Osobówka uderzyła w drzewo

2018-10-12 / Na sygnale
5 października w miejscowości Kuklinów (gmina Kobylin) doszło do zdarzenia drogowego. Jadący drogą krajową samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.
Uwięziony w kabinie koparki

Uwięziony w kabinie koparki

2018-10-11 / Na sygnale
8 października na jednej z posesji w miejscowości Smoszew (gmina Krotoszyn) doszło do nieszczęśliwego wypadku. W trakcie wykonywania prac gospodarskich koparko-ładowarka przygniotła mężczyznę. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.
Karambol na ul. Ceglarskiej

Karambol na ul. Ceglarskiej

2018-10-04 / Na sygnale
Jedna osoba poszkodowana, pięć rozbitych pojazdów i zniszczone ogrodzenie – to bilans zdarzenia drogowego, do którego doszło 26 września na ulicy Ceglarskiej w Krotoszynie.
Statystyki nie napawają optymizmem

Statystyki nie napawają optymizmem

2018-09-27 / Na sygnale
Zaczyna się sezon grzewczy. Niestety, ilość interwencji związanych z nieprawidłową eksploatacją przewodów kominowych z roku na rok rośnie w zatrważającym tempie. We wrześniu w Komendzie Powiatowej PSP w Krotoszynie zorganizowano spotkanie z kominiarzami.
Rywalizacja ratowników

Rywalizacja ratowników

2018-09-25 / Na sygnale
15 września przeprowadzono IV Powiatowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym jednostek KSRG. W szranki stanęło dziesięć drużyn.
Zabezpieczono substancje chemiczne

Zabezpieczono substancje chemiczne

2018-09-24 / Na sygnale
18 września zastępy straży pożarnej zostały wysłane do Rozdrażewa w celu zabezpieczenia i rozpoznania zagrożenia chemicznego. Na jednej z posesji odkryto bowiem skład potencjalnie niebezpiecznych substancji chemicznych.
Uratowali 34-letniego mężczyznę

Uratowali 34-letniego mężczyznę

2018-09-20 / Na sygnale
Sierżant sztabowy Radosław Świerczyński i starszy sierżant Kamil Matuszak, policjanci z koźmińskiego komisariatu policji, uratowali życie mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło wieczorem 5 września.
Pożar dachu kamienicy

Pożar dachu kamienicy

2018-09-13 / Na sygnale
Dzięki czujności przypadkowego przechodnia i szybkiej akcji strażaków uratowano jedną z kamienic na ulicy Kaliskiej w Krotoszynie. Do zdarzenia doszło w nocy 8 września.
Znaleziono pocisk z czasów wojny

Znaleziono pocisk z czasów wojny

2018-09-07 / Na sygnale
30 sierpnia w miejscowości Skałów (gmina Koźmin Wlkp.) w trakcie prac melioracyjnych na jednym z pól znaleziono niewybuch. Jak się okazało, najprawdopodobniej jest to pocisk z czasów II wojny światowej.
Dwa pojazdy spłonęły

Dwa pojazdy spłonęły

2018-09-06 / Na sygnale
Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej numer 15. Pomiędzy Koźminem Wlkp. a Wałkowem zderzyły się samochód osobowy i ciągnik rolniczy. W następstwie zdarzenia oba pojazdy stanęły w płomieniach.
Ogień w budynku gospodarczym

Ogień w budynku gospodarczym

2018-09-05 / Na sygnale
We wtorek, 4 września, w jednym z budynków gospodarczych w Smoszewie wybuchł pożar. Strażacy szybko uporali się z zagrożeniem.
Uciekł z miejsca wypadku

Uciekł z miejsca wypadku

2018-09-03 / Na sygnale
30 sierpnia na drodze krajowej numer 36, pomiędzy Kobylinem a Smolicami, doszło do wypadku z udziałem kilku pojazdów. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, ale już następnego dnia został zatrzymany przez policję.
Bezpieczny powrót z wakacji

Bezpieczny powrót z wakacji

2018-08-30 / Na sygnale
Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Wakacje także. Czas wakacyjnych powrotów jak zawsze charakteryzuje się wzmożonym natężeniem ruchu drogowego. Dlatego z myślą o bezpieczeństwie podróżujących funkcjonariusze policji i straży pożarnej zorganizowali w tym czasie briefing edukacyjny.
Strona 1 z 812345...Ostatnia »


Przejdź do: Starsze aktualności gazety
Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Serafiniak
Leaderschool
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...