Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Pomagamy

Spieszmy z pomocą Oliwierowi!

Spieszmy z pomocą Oliwierowi!

2022-08-12 / Pomagamy
Oliwier zmaga się z nieuleczalną chorobą, jaką jest zespół Strurge’a-Webera. Przed chłopcem operacje i długotrwałe oraz wymagające leczenie, które jest bardzo kosztowne, dlatego rodzice Oliwiera proszą o pomoc.
Amelka ma szansę chodzić!

Amelka ma szansę chodzić!

2019-08-14 / Pomagamy
Amelka Pastalska ma 6 lat i pochodzi z Krotoszyna. Jest energiczną, śliczną dziewczynką o zarażającym uśmiechu. Niestety, tuż po narodzeniu okazało się, że cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową. To jedna z najpoważniejszych odmian rozszczepu kręgosłupa i nie ma standardowej ścieżki terapeutycznej. Dlatego jej rodzice zdecydowali się na nowatorską terapię komórkami macierzystymi, której koszt wynosi 60 tys. zł.

Ponad 13 tys. zł trafi do Szymka i Michała!

2014-03-17
Pro-Met Koźmin Wielkopolski, po zaciętym finale i wygranej 1:0 z A Seree Tee, triumfował w ósmej edycji Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Poza zmaganiami sportowymi zgromadzeni kibice mogli liczyć na wiele atrakcji. Do wylicytowania były wyjątkowe gadżety.

Znamy uczestników finałów naszego turnieju!

2014-03-08
Po dwóch dniach zmagań eliminacyjnych w hali ZSP Koźmin Wlkp. poznaliśmy zespoły, które awansowały do decydującej fazy ósmej edycji Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Już jutro najważniejsze mecze, a do tego liczne atrakcje dla przybyłych kibiców.

Już w najbliższy weekend zagramy dla Szymona i Michała!

2014-03-04
Od piątku do niedzieli w Koźminie Wlkp. trwać będzie ósma edycja Turnieju Charytatywnego „Gramy dla Szymona i Michała”. Jak co roku – przy udziale gwiazd - zbierać będziemy środki na leczenie dwóch chorych osób z powiatu krotoszyńskiego.

Zapisy przyjmujemy do piątku!

2014-02-24
Za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się VIII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej "Gramy dla Szymona i Michała". Najwyższa pora przedstawić sylwetki dwóch osób, dla których będziemy kwestować w obecnej edycji rozgrywek.

Rusza proces zgłoszeń!

2014-02-11
Od 7 do 9 marca w hali koźmińskiego ZSP odbędzie się VIII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Od dziś można zgłaszać akces uczestnictwa w zawodach.

Zagramy dla Szymona i Michała

2014-01-30
To już pewne. Od 7 do 9 marca w hali koźmińskiego ZSP odbędzie się VIII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Wkrótce uruchomiony zostanie panel, za pomocą którego akces uczestnictwa będą mogły zgłaszać poszczególne drużyny. W najbliższych tygodniach podamy więcej szczegółów związanych z imprezą.

Podsumowaliśmy zmagania

2013-02-27
W gabinecie burmistrza Koźmina Wlkp. odbyło się spotkanie podsumowujące VII Turniej Charytatywny „GRAMY DLA RAFAŁA”. Rozmawiano nie tylko o wykonanych działaniach, ale również o perspektywach związanych z organizacją kolejnych eventów dobroczynnych.

Wygraliśmy 11 tys. dla RAFAŁA!!!

2013-02-08
To był wspaniały weekend. W ciągu trzech dni w hali ZSP Koźmin Wlkp. rozegrano 121 spotkań, w których uczestniczyło ponad 270 zawodników. Nie zabrakło momentów radości, wzruszających chwil i kapitalnej atmosfery. Turniej „GRAMY DLA RAFAŁA” przyciągnął sportowe gwiazdy i liczną widownię. Dzięki akcji uzbieraliśmy 11 tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację Rafała Pieniężnego!

GRAMY DLA RAFAŁA: znamy finalistów, już jutro przyjazd gwiazd!

2013-02-05
Poznaliśmy kolejne cztery zespoły, które awansowały do finałów turnieju. Z grupy D kwalifikacje wywalczyły: Bez Nazwy – Woźniak Bus i Szyszka, natomiast w grupie E najlepsze okazały się LZS Kuklinów oraz Intermarche.

GRAMY DLA RAFAŁA: GLOKALNA w niedzielnych finałach

2013-02-02
Od godziny 16:00 trwały dziś eliminacje do finału turnieju "GRAMY DLA RAFAŁA". Znamy już nazwy sześciu z dziesięciu zespołów, które zagrają w niedzielę. Z grupy A kwalifikację wywalczyły: Pro-Met Koźmin Wlkp. oraz GLOKALNA.PL, z grupy B - MTV Rozdrażew i A Seree Tee, natomiast z trzeciej: Albatrosy Budy oraz Mini-Market Andrzej Goździela. Cały czas możecie śledzić wyniki na żywo, klikając tutaj.

GRAMY DLA RAFAŁA: poznaj składy i śledź wyniki live!

2013-02-01
Już za trzy godziny rozlegnie się pierwszy gwizdek w eliminacjach VII Turnieju Charytatywnego "GRAMY DLA RAFAŁA", którego jesteśmy organizatorem. Poniżej kadry zespołów.

Znamy podział na grupy!

2013-01-30
Dziś o godz. 18.00 w siedzibie krotoszyńskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej odbyło się losowanie grup eliminacyjnych VII Turnieju Charytatywnego „GRAMY DLA RAFAŁA”. O prawo walki w niedzielnych finałach powalczą 22 drużyny.

GRAMY DLA RAFAŁA: lista gości i drużyn

2013-01-29
Tylko dziś do północy przyjmujemy zgłoszenia zespołów, chcących uczestniczyć w VII Turnieju Charytatywnym "GRAMY DLA RAFAŁA".

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku

2013-01-26
Do 28 stycznia można zgłosić zespół do VII Turnieju Charytatywnego „Gramy dla Rafała”, który odbędzie się za tydzień w Koźminie Wlkp. Imprezę uświetni kilku znanych sportowców.


YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A